МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Апарат сільської ради

Керівництво

Сільський голова

КОРОЛЬ

Алла Миколаївна

Секретар ради

ФАНДЄЄВА

Станіслава Олегівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

ТОВСТОКОРА

Олена Василівна

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

ІВАНІКІВ

Людмила Ігорівна

   

Староста

СТЕЛЬМАХ

Ігор Романович

Структурні підрозділи апарату виконавчого комітету
Відділ земельних ресурсів, будівництва та архітектури

Начальник відділу

ЗАЙЦЕВА

Світалана Дмитрівна

 

Головний спеціаліст-землевпорядник

СТЕШЕНКО

Віктор Григорович

 

Системний адміністратор

ДЕМЕНТІЙ

Андрій Юрійович

Сектор комунального господарства та благоустрою
 

Завідувач сектору

ДЕМЕНТІЙ

Юрій Васильович

   
Відділ соціального захисту населення

Начальник відділу

УЖВА

Наталя Олександрівна

Головний спеціаліст

ДУНАЙ

Алла Анатоліївна

Секретар керівника

ДУШИНА

Марина Валеріївна

 

Старший інспектор з питань охорони здоров'я

КОЗИРЯЦЬКА

Оксана Миколаївна

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"
  Начальник відділу
   

Державний реєстратор

ГУДИМА

Аліна Вікторівна

Спеціаліст І категорії з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання осіб

ТОКАРЄВА

Ірина Сергіївна

 

Спеціаліст І категорії-землевпорядник

КОСТЮК

Елла Володимирівна

Відділ управління персоналом
 

Начальник відділу

БАМБИЗОВА

Світлана Іванівна

   
 

Старший інспектор ВОС

МАЛАХ

Григорій Васильович

   
Юридичний відділ

Начальник відділу

ЄРМОЛЕНКО

Ірина Георгіївна

   
   
   

Фахівець із зв'язків з громадськістю

БОЛОНІНА

Дарія Миколаївна

(декретна відпустка)

 

Старший інспектор

ХІХЛАЧ

Лілія Олександрівна

Відділ фінансово-господарського забезпечення
 

Начальник відділу-головний бухгалтер

ЯКУШОНОК

Вікторія Анатоліївна

Провідний спеціаліст

ТКАЧЕНКО

Ольга Григорівна

 

Спеціаліст І категорії - бухгалтер

КАРНАУХ

Крістіна Сергіївна

Касир

ШАПОВАЛОВА

Любов Миколаївна

 

Касир

ХУПОВКА

Раїса Петрівна

 

Енергетик

ТОРОП

Анатолій Анатолійович

 

Електрик

БЄЛІКОВ

Сергій Павлович

 

Електрик

МИШКО

Іван Іванович

 

Прибиральник службових приміщень

ЯНЧЕНКО

Надія Миколаївна

 

Прибиральник службових приміщень

ШЕВЧУК

Наталія Володимирівна

 

 

Сторож

ДОЛЯ

Людмила Миколаївна

 

Водій автотранспортних засобів (робочий об'єм двигуна легкового автомобіля до 1,8 літрів (включно)

ФЕДОРЦОВА

Олена Анатоліївна

Водій автотранспортних засобів (робочий об'єм двигуна легкового автомобіля до 1,8 літрів (включно)

КРІВІЛО

Віктор Вікторович

 

Водій автотранспортних засобів (габаритна довжина автобуса понад 7,5 до 9,5 метрів)

ЗАБОЛОТНИЙ

Олександр Федорович

 

Водій автотранспортних засобів (габаритна довжина автобуса понад 7,5 до 9,5 метрів)

РИНДИЧ

Микола Михайлович

   
 

Інспектор з охорони праці

ТОРОП

Марина Михайлівна

Діловод

ЗІКУНОВА

Наталія Едвартівна

 

Діловод

ГОНЧАРОВА

Наталія Іванівна

 

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Начальник відділу

БОНДАРЕНКО

Людмила Леонідівна

 

Головний спеціаліст

БАШТАННІК

Дмитро Миколайович

   
 

Головний спеціаліст

ПОЛОВИНКА

Дар'я Миколаївна

 

Спортивний інструктор

ЗАЙЦЕВ

Сергій Володимирович

 

Секретар-друкарка

ІВАШКОВА

Тетяна Іванівна

   
Централізована бухгалтерія відділу освіти, культури, молоді та спорту

Головний бухгалтер

ПЕТРОВА

Єлизавета Юріївна

 

Заступник головного бухгалтера

КОВБАСА

Олена Федорівна

 

Бухгалтер І категорії

ЛЕНСЬКА

Вікторія Олександрівна

   
 

Фахівець з публічних закупівель І категорії

СУЛІМ

Антоніна Іванівна

 

Відділ фінансів

Начальник відділу

МОСКАЛЕНКО

Ольга Владиславівна

Провідний бухгалтер

КОМАНЮК

Олена Леонідівна

   
 

 

 

Служба у справах дітей

Начальник служби

ЄФІМЕНКО

Олександра Володимирівна

   
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора