МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Комунальна установа

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Наше завдання – вселити в людей надію та віру в добро. Всі ми – члени великої родини, які щиро вболівають за своїх підопічних і радіють, коли бачать, якою вдячністю світяться обличчя тих, кому ми допомагаємо подолати труднощі, що з різних обставин виникли в житті.

З повагою, директор Центру

Пилипенко Альона Володимирівна

ПИЛИПЕНКО

Альона Володимирівна

директор

вул.Слободчикова, буд.13, с.Михайлівка Вільнянського району Запорізької області, 70030

ky.sosialna.assistance@ukr.net

Центр надання соціальних послуг Михайлівської сільської ради діє на підставі Статуту затвердженого рішенням Михайлівської сільської ради №47 від 04.07.2019.

Центр утворено для виконання відповідних державних і місцевих програм соціального захисту населення, надання якісних соціальних послуг та надання соціальних послуг особам (сім’ям), які перебувають у складних життєвих обставинах, не можуть самостійно їх подолати та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

Ми діємо на принципах адресності та індивідуального підходу до кожної людини, гуманності, доступності, відкритості, законності, соціальної справедливості, конфіденційності та відповідальності за дотримання етичних і правових норм.