ВИ ПОТРІБНІ НАМ ВДОМА!

Дата: 16.09.2019 14:17

Відділ соціального захисту населення нашої громади по закінченню навчального 2018-2019 року здійснив візит до навчальних закладів Михайлівської ОТГ для інформування та попередження серед молоді випадків потрапляння в пастку «Торгівлі людьми».

Дітям було наголошено щодо критичного становища в нашій державі та масового вербування громадян України, зокрема і неповнолітніх, до незаконної експлуатації їх труда.
      Застереження зайвим не буває! Шановні дорослі запитайте своїх дітей, що вони вилучили з отриманого від відділу соціального захисту населення матеріалу, та постійно наголошуйте, що довіра наших дітей повинна розповсюджуватися лише на тих людей, які несуть відповідальність за їх життя та здоров’я.
       Захистимо наше майбутнє разом!
       З нового навчального року 2019-2020 продовжуватимуться тренінги на тему «Протидія торгівлі людьми» серед учнів тих закладів, які не мали змоги взяти участь в цьому заході.