«Бджілка» радо зустрічає гостей!

Дата: 16.09.2019 14:17

23 червня в місцевому храмі Архістратига Михайла відбулося святкування річниці недільної школи «Бджілка». Працівник відділу соцзахисту населення допомогала в проведенні свята. Керівник «Бджілки» Кібальник Світлана Петрівна приготувала для вихованців цікаву пізнавально-розважальну програму. З Благословіння протоієрей Віктора для дітей на території біля храму були проведені естафети, конкурси та вікторини. І звісно ж після такого емоційного заходу на дітлахів чекав солодкий стіл в гарній компанії. Свято пройшло весело, пізнавально в теплій дружній атмосфері. Кожен учасник отримав подарунки на згадку. Дякуємо організаторам за чудове свято!!!
        Недільна школа «Бджілка» при храмі Архістратига Михайла с.Михайлівка, запрошує всіх бажаючих дітей на заняття кожну неділю. Діти вивчають слово Боже, спілкуються, розучують молитви та пригощаються смаколиками і солодким чаєм.