ІІ етап Обласної учнівської олімпіади з фізичної культури серед закладів загальної середньої освіти Михайлівської сільської ради

Дата: 20.11.2019 14:52

16 листопада 2019 року на базі Соколівського НВК відбувся ІІ етап Обласної учнівської олімпіади з фізичної культури серед закладів загальної середньої освіти  Михайлівської сільської ради. У заході приймали  участь юнаки та дівчата з 3 навчальних закладів.

Гончаренко Євгенія, Новіков Владислав Опорний заклад Михайлівський НВК ім.О.Т.Слободчикова, вчитель фізичної культури М.І. Гусельніков.

Здоренко Вікторія, Крот Вікторія, Шигорев Анатолій, Рибалка Максим Люцернянський НВК, вчитель фізичної культури Н.В. Гутова.

Черепанова Катерина Соколівський НВК, вчитель фізичної культури

В.А. Зайчиков.

Змагання проводили за наступними видами: теоретико-методичні знання, акробатика, легка атлетика, ігровий батл.

Членами журі (Д.М. Баштаннік, М.І. Гусельніков, Н.В. Гутова, В.А. Зайчиков, М.В. Мітін) визначено призові місця:

серед дівчат:

І місце  - Гончаренко Євгенія Опорний заклад Михайлівський НВК ім.О.Т.Слободчикова;

ІІ місце - Здоренко Вікторія Люцернянський НВК;

ІІІ місце - Крот Вікторія Люцернянський НВК;

серед юнаків:

І місце  - Новіков Владислав Опорний заклад Михайлівський НВК ім.О.Т.Слободчикова;

ІІ місце -  Шигорев Анатолій, Рибалка Максим Люцернянський НВК;

Гончаренко Євгенія та Новіков Владислав, вихованці вчителя фізичної культури ОЗ Михайлівський НВК Гусельнікова Миколи Івановича, будуть представляти Михайлівську сільську раду в фіналі Обласної учнівської олімпіади з фізичної культури, який відбудеться в лютому 2020 року в м.Запоріжжя.

Бажаємо нашим переможцям успіху.

ФОТОАЛЬБОМ     ПРОТОКОЛ