Відділення соціальної допомоги вдома

Дата: 28.01.2020 13:20

Основним завданням відділення є надання соціальних послуг громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком. Надають соціальні послуги 3 соціальних робітники відділення.

Відділення соціальної допомоги вдома надає відповідно до державних стандартів соціальних послуг такі послуги:

1) догляд вдома;

У відділенні соціальної допомоги вдома послуги надаються наступним категоріям осіб:

- громадянам похилого віку;

- інвалідам (які досягли 18-річного віку), крім інвалідів у наслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності";

- хворим (з числа одиноких осіб працездатного віку, на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці).