Захворювання на сказ домашньої собаки на території Вільнянського району

Дата: 03.02.2020 16:33

Відповідно до протоколу №8 засідання Вільнянської районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вільнянській районній державній адміністрації від 09.12.2019 р. м.Вільнянськ визнаний неблагополучним пунктом по захворюванню домашньої собаки на сказ із прилеглими до нього територіями та угіддями.

Такі села як: Дерезівка, Вільнянка, Гарасівка, Любимівка, Петрівське Любимівської сільської ради, Криничне, Василівське Михайлівської сільської ради, Новоселівка, Біляївка, Зелене, Павлівське, Спасівка, Вишневе Павлівської ОТГ, Яковлеве Купріянівської сільської ради, смт.Кам’яне, Українка, Новософіївка, Дружелюбівка Дружелюбівської сільської ради визнані загрозливою зоною по сказу домашньої собаки.

На територіях визнаних неблагополучною та загрозливою зонами по захворюванню на сказ домашньої собаки з прилеглими до них угіддями запроваджено карантинно-обмежувальні заходи.