Управління соціального захисту населення Вільнянської РДА припиняє прийом громадян

Дата: 13.01.2021 13:37

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» визначено порядок взаємодії об’єднаних територіальних громад та органів соціального захисту населення районного значення, так з 1 січня 2021 року встановлено пряму заборону прийому документів для призначення державних допомог, пільг та компенсацій спеціалістами органів соціального захисту населення безпосередньо від громадян, крім надісланих заяв поштою або в електронній формі.

У Михайлівській територіальній громаді прийом заяв від громадян здійснює відділ соціального захисту населення. Спеціалісти відділу з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики, зокрема, програми «Соціальна громада» формують електронну справу і протягом  робочого дня  надсилають органу соціального захисту населення Вільнянської РДА з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг», «Про електронні довірчі послуги»,

Таким чином, це спрощує та пришвидшує процес оформлення державних допомог для населення.