Про проведення обласного конкурсу "Батько року"

Дата: 02.09.2021 11:19

Проводиться обласний конкурс «Батько року».

Конкурс проводиться з метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства а також формування позитивної думки в суспільстві щодо гармонійного поєднання статусів гарного успішного сім’янина та успішного чоловіка, який плідно працює у різних сферах господарського, суспільно- політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Учасниками конкурсу можуть бути чоловіки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

Для участі в конкурсі залучаються чоловіки за поданням структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, територіальних громад, громадських організацій.

Конкурс проводиться у номінаціях:

Батько року - справжній козак;

Батько - працівник галузі металургії;

Батько - рятівник;

Батьки - військовослужбовець, працівник Збройних Сил України;

Батько - представник місцевих органів виконавчої влади;

Батько - представник органів місцевого самоврядування;

Батько - громадський діяч;

Батько – керівник підприємства;

Батько - працівник агропромислового конкурсу;

Батько - представник освіти і науки;

Батько - працівник охорони здоров’я;

Батько - працівник культури і мистецтва;

Батько - спортсмен;

Батько - працівник засобів масової інформації;

Батько - працівник правоохоронних , судових органів, нотаріату та адвокатури;

Батько - працівник сфери соціального захисту населення;

Батько - волонтер.

Подання має включати:

стислу біографію учасника конкурсу;

відомості про внесок в зміцнення обороноздатності держави, соціально- економічний та культурний розвиток Запорізької області; досягнення Всеукраїнського та Міжнародного рівня; перелік нагород, відзнак, особливих заслуг; фото учасника.

Відомості про учасників конкурсу подаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання на учасника конкурсу з вищезазначених номінацій необхідно надіслати до 20.08.2021 за нижчезазначеною формою, яка надається виключно у форматі Word

№ з/п П.І.Б. учасника конкурсу Номінація Дата народження Кількість дітей Місце роботи, посада Мобільний телефон учасника конкурсу Характеристика досягнень (стисло) Примітка (хто висуває з обов'язковим вказанням району (міста)