Безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю

Дата: 15.09.2021 13:13

Згідно із затвердженим розпорядженням сільського голови ПЛАНУ облаштування об’єктів житлового, громадського та іншого призначення щодо забезпечення безперешкодного доступу до них людей з обмеженими фізичними можливостями на 2021 рік, за рахунок бюджету Михайлівської сільської ради було облаштовано допоміжну сходинкову площадку загального користування жилого багатоквартирного будинку, в якому проживає двоє осіб з інвалідністю. Наразі безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю згідно із графіком виконання забезпечено. Окрема подяка депутатам Михайлівської сільської ради за підтримку і розуміння нагальності та актуальності питання, апарату Михайлівської сільської ради за професійну і налагоджену роботу з виконання поставлених завдань та виконавцю роботи по облаштуванню та якісно надані послуги на гідному рівні.