16 жовтня 2021 в Україні відбулася АКЦІЯ присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми

Дата: 16.10.2021 11:37

16 жовтня 2021 в Україні відбулася АКЦІЯ присвячена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми.

Михайлівська сільська рада щороку серед учнів 7-11 класів навчальних закладів громади проводить семінари націлені на попередження потрапляння нашої молоді до рук злочинців. Під час семінарів розкриваються питання стосовно вчасного розпізнання загрози, вживання мір застережень при отриманні привабливих пропозицій заробітку та наводяться приклади випадків щодо необачливих бажаючих легкого та швидкого заробітку. Для дорослих мешканців громади на офіційному сайті та сторінці фейсбуку поширюються актуальні змістовні відеороліки націлені на застереження нашого населення від невдалої міграції, наслідки якої можуть коштувати життя.