Увага! Відключення газопостачання у селі Люцерна!

Дата: 04.11.2021 10:17

АТ «ЗАПОРІЖГАЗ» ІНФОРМУЄ:

08.11.2021 з 08:00 буде припинена подача газу у зв’язку з реконструкцією системи газопостачання високого, середнього та низького тисків в частині виносу цокольного вводу в ГРП №3 з демонтажем ГК-17 з виносом засувки Ду125 та демонтажем ГК18 з виносом засувок ДУ150 та Ду200 в наземне виконання у селі Люцерна по вулиці Сонячна. Виконання даних робіт здійснюється відповідно до інвестиційної програми затвердженої НКРЕ.

У зв’язку з цим від газопостачання будуть відключені мешканці села Люцерна.

У разі СВОЄЧАСНОГО та БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ працівників АТ «Запоріжгаз» до вузлів обліку мешканців села Люцерна ПУСК ГАЗУ середнього тиску буде виконано 09.11.2021.

Повідомляємо, що наразі не будуть відключені від газопостачання БОРЖНИКИ, ті хто виконав самовільну заміну газових приборів без проєктних документів та погодження з АТ «Запоріжгаз» тощо.

Тому, просимо Вас бути свідомими та не перешкоджати роботі працівників АТ «Запоріжгаз».