На території Михайлівської сільської ради розпочали перевіряти магазини на дотримання карантинних вимог

Дата: 12.11.2021 13:46

З метою перевірки дотримання карантинних обмежень торговельними установами поліцейські офіцери громади спільно з представниками Михайлівської сільської ради проводять рейди з перевірки продуктових магазинів, дотримання ними санітарних умов, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту тощо.

Продавці продуктових магазинів повинні носити маски чи перебувати за захисним екраном. Відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції, повинні бути розміщенні у магазинах нагадування про дотримання соціальної дистанції та організовані місця для обробки рук антисептиком та для використаних масок та рукавичок.

Доки Запорізька область перебуває у “червоній” зоні, такі перевірки стануть традиційними для поліції та представників Михайлівської сільської ради.