МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відновлення тротуарної доріжки у селі Михайлівка

Дата: 17.11.2021 10:01
Кількість переглядів: 284

Два тижні поспіль у вихідні дні мешканці села Михайлівка по вулиці Першотравнева та вулиці Шкільна працювали над благоустроєм тротуарної доріжки між вулицями Першотравнева та Шкільна.

Доріжка утворена ще зовсім давно місцевими мешканцями. Деякі небайдужі жителі приймали участь у її підтриманні, а саме підсипали будівельними матеріалами. Але у зв’язку частими дощами доріжку змивало і було дуже некомфортно нею пересуватися.

Влітку 2021 року Михайлівська сільська рада зверталась до Запорізької обласної ради з проханням розглянути питання щодо перспективи реалізації зазначеного проєкту та сприяти у вирішенні питання щодо його фінасування на умовах співфінансування. Але, кошти з обласного бюджету не було виділено. Планується, що фінансування буде здійснено у 2022 році.

На сьогоднішній день, за підтримки:

місцевого підприємця, який надав будівельний матеріал: цемент, граншлак та асфальтова крихта,

КП «Михайлівський сількомунгосп», який здійснив підвіз всіх цих матеріалів,

місцевого мешканця Олександра Хохлова, який вирубав порость на цій ділянці,

місцевих мешканців та депутата в/о №7 Толмачової Ю.С., було відновлено зазначену доріжку.

Спільними зусиллями ми зробили дуже добру та корисну справу для нашої громади.