МИХАЙЛІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

На території Михайлівської сільської ради тривають перевірки магазинів на дотримання карантинних вимог

Дата: 19.11.2021 14:00
Кількість переглядів: 230

18.11.2021 було проведено перевірку на дотримання карантинних обмежень торговельними установами на території Михайлівської сільської ради. Перевірку здійснювали: поліцейський офіцер громади, староста Люцернянського старостинського округу та головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вільнянського управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

В ході перевірки було складено 3 адміністративні протоколи за статтями 42 та 44 3 (частина 1) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадуємо, що продавці продуктових магазинів повинні носити маски чи перебувати за захисним екраном. Відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції, повинні бути розміщенні у магазинах нагадування про дотримання соціальної дистанції та організовані місця для обробки рук антисептиком та для використаних масок та рукавичок.