Служба у справах дітей у фейсбуці

Основними завданнями служби є забезпечення реалізації державної соціальної політики на відповідній території у сфері соціального захисту дітей; запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень; здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; надання консультацій з питань соціального захисту дітей; ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу на соціально-реабілітаційних центрів; визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території сільської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвитку підростаючого покоління.

ПОЛОЖЕННЯ про службу у справах дітей

Місце знаходження Дні прийому Контактні дані
вул.Слободчикова, буд.13, с.Михайлівка Запорізького району Запорізької області, 70030 (приміщення сільського будинку культури, 2 поверх)

понеділок з 8:00-12:00, четвер з 13:00 до 16:30