Відділ освіти, культури, молоді та спорту

Відділ освіти, культури, молоді та спорту у фейсбуці

Метою відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, забезпечення в межах визначених законодавством прав членів територіальної громади в сфері культури та спорту, збереження та популяризації національного і культурного надбання, створення конкурентоспроможного мистецького середовища задля розвитку культурного та спортивного простору Михайлівської об’єднаної територіальної громади та надання населенню якісних послуг в сфері фізичної культури і спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів Михайлівської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

ПОЛОЖЕННЯ про відділ освіти, культури, молоді та спорту

Місце знаходження Дні прийому Контактні дані
вул.Слободчикова, буд.13, с.Михайлівка Запорізького району Запорізької області, 70030 (приміщення сільського будинку культури, 1 поверх) понеділок, середа з 9:00-12:00

osvitamih@ukr.net